O mnie

--------POZNAJ MNIE--------

Nazywam się
Małgorzata Zacharias

   Wspieram rodziców, opiekunów i wychowawców oraz dzieci w budowaniu relacji opartych na wzajemnym szacunku, zrozumieniu potrzeb i uważności. Prowadzę kursy online, warsztaty, udzielam indywidualnych konsultacji, podczas których pomagam znaleźć drogę do lepszego zrozumienia dzieci i siebie, współorganizuje eventy dla dzieci.

  Jestem certyfikowanym trenerem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, absolwentką Studium Komunikacji Opartej na Empatii oraz kursu Doskonalenia Umiejętności Trenerskich Komunikacji opartej na Empatii, pedagogiem, mamą czworga dzieci w wieku od 3 do 14 lat. 

Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć dla dzieci oraz warsztatów i szkoleń dla dorosłych. Realizuję cykl warsztatów Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, podczas których pomagam rodzicom i wychowawcom w odnalezieniu klucza do wzajemnego zrozumienia. Tworzę i realizuję autorski program Wyspy Wartości, gdzie poprzez zabawę uczę dzieci, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i odnaleźć swoje miejsce w grupie rówieśniczej.

Współtworzę grupę rozwojową w duchu Porozumienia Bez Przemocy – Empatia w Relacji, podczas której wspieram uczestników w budowaniu relacji opartej na szacunku, szczerości i akceptacji potrzeb swoich i innych. 

Od dziesięciu lat współpracuję z Fundacją Festiwal Biegów, powstałą przy Forum Ekonomicznym. Organizuję tam eventy dla rozbieganych dzieci i rodziców oraz koordynuję zawody biegowe dla najmłodszych. 

Na co dzień spełniam się w macierzyństwie, które w mojej ocenie jest najtrudniejszą rolą w życiu, ale jednocześnie dającą najwięcej radości, satysfakcji i szczęścia. Jestem mamą wspaniałej czwórki: 14-letniej Gabrysi, 12-letniego Krzysia, 7-letniej Zosi oraz 3-letniego Franka, która każdego dnia dostarcza mi nowych inspiracji do zgłębiania wiedzy dotyczącej wychowania i komunikacji. Jak nikt inny pozwalają mi też znaleźć dystans do otaczającej rzeczywistości. 

Wykształcenie

Jestem absolwentką:

Ukończyłam m.in:

Kursy i szkolenia wspierające pracę z dziećmi i dorosłymi: